Zindan Köyü (Dungeon Village)

2.3.2

  • Ücretli
İnşa ettiğin kasabanın küçük mütevazı bir köyden diyarın en ihtiraslı maceracıları için bir çekim merkezine dönüşebileceği destansı RPG dünyasına hoş geldin!
Hemen İndir
4.4/5 Verilen Oy: 14,124
Geliştirici
Kairosoft Co.Ltd
Son Sürüm
2.3.2
Son Güncelleme
3 Ağustos 2021
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Uygulama Boyutu
32M
Google Play Store'da Görüntüle
Google Play

Uygulamayı Bildir

Açıklama

İnşa ettiğin kasabanın küçük mütevazı bir köyden diyarın en ihtiraslı maceracıları için bir çekim merkezine dönüşebileceği destansı RPG dünyasına hoş geldin!

Gelişen kasabana uğrayan girişimci savaşçılar, canavarları yenecek ve sana para kazandıracak. Zindanları fethederek ve canavar sürülerini ortadan kaldırarak elde edeceğin ganimetleri mağazanda satabilirsin. Ayrıca köyün gelişirse maceracılar, buraya yuva kurup yerleşmek isteyecektir!

Kahraman sakinlerinin becerilerini geliştirmek ve köyünün Popülerliğini artırmak için Savaş Okulları ve Sihir Laboratuvarları gibi eğitim tesisleri kur. Saflarına ne kadar çok kişi katılırsa o kadar büyük canavarları yenebilirsin!

Yepyeni “Kazan” özelliği ise simya uzmanlığını test etmene imkan verir. Görevlerden veya mağazalardan elde edilen nesneleri Kazana at ve cephaneliğin için nadir bir parça elde etme şansı yakala.

Hiçbir zindan girilemeyecek kadar derin değildir! Köyünü bu çarpıcı RPG hikayesinin en gözde yeri hâline getir!

Tüm oyunlarımızı görmek için arama çubuğuna “Kairosoft” yazmayı dene!!

Güncelleme Detayları

[Şimdi Türkçe ve 14 dilde daha oynayabilirsiniz.]

Uygulama İçerisinden Görseller

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir