Toca Life: Vacation

1.3-play

  • Ücretli
Her günü tatil macerasına dönüştürün! Uçağa yetişmek için havaalanında gezinmenin, otel yatağında zıplamanın ve sahilde hazine aramanın heyecanını yaşayın. Toca Life: Vacation ile istediğiniz tüm tatil eğlencesini yaratın!
Hemen İndir
4.3/5 Verilen Oy: 8,312
Geliştirici
Toca Boca
Son Sürüm
1.3-play
Son Güncelleme
14 Ekim 2020
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Uygulama Boyutu
46M
Google Play Store'da Görüntüle
Google Play

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Her günü tatil macerasına dönüştürün! Uçağa yetişmek için havaalanında gezinmenin, otel yatağında zıplamanın ve sahilde hazine aramanın heyecanını yaşayın. Toca Life: Vacation ile istediğiniz tüm tatil eğlencesini yaratın!

ARAŞTIRIN
Toca Life: Vacation’da keşfedilmeyi bekleyen dört mekanla hikayeleriniz için fikirleriniz asla bitmeyecek. Maceranıza havaalanında başlamak ister misiniz? X-ray cihazıyla eğlenin, uçağa binin ve kokpiti ziyaret edin. Ardından bir atıştırmalık alın ve uçuşunuzun keyfini çıkarın! Gittiğiniz yerde birçok aktivite seçeneğiniz var: alışveriş yapmak ve iskelede gezintiye çıkmak, sahilde oynamak, okyanusta sörf yapmak ve oteli keşfetmek.

KEŞFEDİN
Toca Life: Vacation’da birçok sürpriz bulacaksınız. Deniz yüzeyinde hangi canlıların yaşadığını öğrenin, gizli bir bölmeyi açın, gömülü hazineleri ortaya çıkarın ve çok gizemli görünen bir heykeli araştırın.

ÖZELLİKLER
– Dört mekanı keşfedin: havaalanı, otel, sahil ve gezinti yolu.
– 34 karakter için hikayeler yaratın.
– Havaalanında bavulları veya insanları X-ray cihazından geçirin. Kokpiti ziyaret edin ve uçakta bir şeyler atıştırın.
– Otel büfesinde karnınızı doyurun veya otel odanızdaki buzdolabına saldırın.
– Otel asansöründe oynayın ve ardından en üst kata çıkarak çatı katındaki suitinizden manzaranın keyfini yaşayın.
– Hediye dükkanında hediyelik eşya alın, stand figürlerle fotoğraf çektirin ve iskelede atıştırmalıkların tadına bakın.
– Sahilde oynayın ve okyanus hayvanlarının üzerinde sörf yapın.
– Adanın gizemlerini keşfedin!
– Süre kısıtlaması veya yüksek skor yok — istediğiniz kadar oynayın!
– Üçüncü taraf reklam yok
– Uygulama içi satın alma yok

SİZİ DİNLİYORUZ
İstediğiniz tatil uygulaması işte karşınızda! Otel, sahil ve havaalanı önerilerinize bayıldık, buna benzer fikirlerinizi göndermeye devam edin! Bundan sonra Toca Life serisinde ne görmek istiyorsunuz? Değerlendirme göndererek veya Instagram ve YouTube’da @tocaboca etiketini kullanarak önerilerinizi paylaşın!

***

TOCA BOCA HAKKINDA
Toca Boca’da çocukların hayal gücünü ateşlemek ve dünyayı tanımalarına yardımcı olmak için oyun oynamanın gücüne inanıyoruz. Çocukların oyun oynamayı sevmesine, yaratıcı olmasına ve istedikleri kişi olmasına destek vermek için ürünlerimizi çocukların bakış açısına göre tasarlıyoruz. Ürünlerimiz 215 ülkede 130 milyondan fazla indirilen ödüllü uygulamalar içeriyor ve eğlenceli, güvenli, açık uçlu oyun deneyimleri sunuyor. Toca Boca ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgiyi tocaboca.com adresinden alabilirsiniz.

GİZLİLİK POLİTİKASI
Gizlilik çok ciddiye aldığımız bir konudur. Bu konularda daha fazla şey öğrenmek için gizlilik politikamızı okuyunuz: http://tocaboca.com/privacy

Güncelleme Detayları

Bug Fixes!

Uygulama İçerisinden Görseller

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir