Toca Life: School

1.5-play

  • Ücretli
Sırt çantanızı kapın - şimdi Toca Life: School zamanı! Ders anlatın, dolabınızı seçin ve kafeteryada yemek savaşı yapın! Beş mekan ve 34 karakterle kendi okul maceralarınızı yaratabilirsiniz!
Hemen İndir
4.3/5 Verilen Oy: 15,693
Geliştirici
Toca Boca
Son Sürüm
1.5-play
Son Güncelleme
12 Ekim 2020
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Uygulama Boyutu
46M
Google Play Store'da Görüntüle
Google Play

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Sırt çantanızı kapın – şimdi Toca Life: School zamanı! Ders anlatın, dolabınızı seçin ve kafeteryada yemek savaşı yapın! Beş mekan ve 34 karakterle kendi okul maceralarınızı yaratabilirsiniz!

TOCA LIFE TANITIMI
Dünyanın dört bir yanındaki çocuklardan gelen fikirler sayesinde, her gün size eğlencelerle dolu kocaman bir dünya sunan uygulamalar serisi Toca Life’ı yarattık. Serinin ilk uygulamaları Toca Life: Town ve Toca Life: City’nin ardından, şimdi Toca Life: School’u heyecanla sunuyoruz!

KEŞFEDİN
Toca Life: School’da okul hayatı hakkında hikayeler anlatan beş eşsiz mekan bulunuyor. Oyun sahasına giderek basketbol takımına koçluk edin, sınıfta bilimsel deney yapın ve gençlik kulübünde grubunuzla istediğiniz müzikleri çalın! Tüm karakterler ve sahip oldukları her şey mekanlar arasında kolayca taşınabilir.

SAKLI HAZİNELER
Eğlenceli kostümler giyin ve bir parti düzenleyin. Kimya laboratuvarında renkli sıvıları karıştırın, ağaca tırmanın ve saklambaç oynayın. Okuldan sonra eğlenmek mi istiyorsunuz? Gençlik kulübü havuz, masa tenisi veya enstrüman çalma gibi eğlenceli aktiviteler için her zaman açıktır.

ÖZELLİKLER
– Keşfedilmeyi bekleyen beş mekan: ev, kafeterya, okul binası, gençlik kulübü ve oyun sahası
– Oyuna hazır 34 karakter ve farklı kıyafetler
– Farklı temalara sahip dolapların, okul idare bürosunun ve deneyler için laboratuvar içeren sınıfın bulunduğu okul binasını keşfedin!
– Yangın alarm fıskiyelerini açın ve yangın söndürücü kullanın
– Gençlik kulübünde muhteşem keytarı çalmayı öğrenin ve bir grup kurun!
– Oyun sahasında spor yapın veya maçlarda tezahürat edin!
– Sakız çiğneyin ve pis koku bombaları atın!
– Kafeteryada yemek savaşı başlatın ve ardından temizlik yapın
– Süre kısıtlaması veya yüksek skor yok — istediğiniz kadar oynayın!
– Üçüncü taraf reklam yok
– Uygulama içi satın alma yok

***

TOCA BOCA HAKKINDA
Toca Boca’da çocukların hayal gücünü ateşlemek ve dünyayı tanımalarına yardımcı olmak için oyun oynamanın gücüne inanıyoruz. Çocukların oyun oynamayı sevmesine, yaratıcı olmasına ve istedikleri kişi olmasına destek vermek için ürünlerimizi çocukların bakış açısına göre tasarlıyoruz. Ürünlerimiz 215 ülkede 130 milyondan fazla indirilen ödüllü uygulamalar içeriyor ve eğlenceli, güvenli, açık uçlu oyun deneyimleri sunuyor. Toca Boca ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgiyi tocaboca.com adresinden alabilirsiniz.

GİZLİLİK POLİTİKASI
Gizlilik çok ciddiye aldığımız bir konudur. Bu konularda daha fazla şey öğrenmek için gizlilik politikamızı okuyunuz: http://tocaboca.com/privacy

Güncelleme Detayları

Bug Fixes!

Uygulama İçerisinden Görseller

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir