Toca Boo

2.0-play

  • Ücretli
BÖÖ!
Hemen İndir
4.1/5 Verilen Oy: 2,422
Geliştirici
Toca Boca
Son Sürüm
2.0-play
Son Güncelleme
2 Mart 2021
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Uygulama Boyutu
27M
Google Play Store'da Görüntüle
Google Play

Uygulamayı Bildir

Açıklama

BÖÖ!
Sizi korkuttum mu!? Adım Bonnie ve ailem insanları korkutmaya bayılır! Siz de onları korkutmak ister misiniz? Beni takip edin ve size nasıl yapacağınızı göstereyim!

KORKUT
Evin etrafında gezinerek aileyi arayın. Masaların altına, perdelerin arkasına, hatta yorganların arasına saklanın. Odaları arayın, ama ışıktan uzak durun; yoksa sizi görürler. Tıkırtılar çıkarın, su ısıtıcısını açın ve karakterlerin sinirini bozun! Kalp atışlarını duyabiliyor musunuz? Mükemmel, şimdi BÖÖ zamanı!

EĞLENCE
Disko müziğini açıp dans edin, ekstra ateşli bir korkutma gösterisi için mutfaktaki biberleri hatır hutur çiğneyin, görünmez olmanın keyfini çıkarın ve farklı saklanma yerlerinin hepsini bulun – hatta tuvalet bile!

EŞSİZ VE GİZEMLİ TASARIM
Basit ve güzel tasarım, size Toca Boo dünyasında kolayca rehberlik edecek. Birbirinden farklı 6 karaktere aşık olacak ve büyük, gizemli evin tüm sırlarını keşfedeceksiniz.

ÖZELLİKLER
– 2 katlı ve 6 odalı büyük ev keşfedilmeyi bekliyor!
– Korkutabileceğiniz 6 aile ferdi
– Evin etrafında gizli sürprizler
– Farklı şeyler yiyerek daha fazla korkutun!
– Evdeki eşyalarla etkileşim kurun
– Güzel, orijinal çizimler
– Kural veya stres olmadan açık uçlu oyun deneyimi
– Çocuklar için kullanışlı arayüz
– Üçüncü taraf reklam yok
– Uygulama içi satın alma yok

Toca Boo, en az 4 yaşındaki çocuklar için yapılmıştır ancak çok daha büyükleri de heyecanlandırabilir. Sürprizlerle doludur – sınır yok, sadece eğlence var! Şimdi oynama zamanı!

***

TOCA BOCA HAKKINDA
Toca Boca’da çocukların hayal gücünü ateşlemek ve dünyayı tanımalarına yardımcı olmak için oyun oynamanın gücüne inanıyoruz. Çocukların oyun oynamayı sevmesine, yaratıcı olmasına ve istedikleri kişi olmasına destek vermek için ürünlerimizi çocukların bakış açısına göre tasarlıyoruz. Ürünlerimiz 215 ülkede 130 milyondan fazla indirilen ödüllü uygulamalar içeriyor ve eğlenceli, güvenli, açık uçlu oyun deneyimleri sunuyor. Toca Boca ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgiyi tocaboca.com adresinden alabilirsiniz.

GİZLİLİK POLİTİKASI
Gizlilik çok ciddiye aldığımız bir konudur. Bu konularda daha fazla şey öğrenmek için gizlilik politikamızı okuyunuz: http://tocaboca.com/privacy

Güncelleme Detayları

Bug fixes

Uygulama İçerisinden Görseller

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir