Teeny Titans: Topla ve Dövüş

1.1.0

  • Ücretli
Keşfet | Topla | Dövüş
Hemen İndir
4.5/5 Verilen Oy: 3,463
Geliştirici
Cartoon Network EMEA
Son Sürüm
1.1.0
Son Güncelleme
20 Mart 2020
Gereksinimler
4.1 ve sonrası
Uygulama Boyutu
33M
Google Play Store'da Görüntüle
Google Play

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Keşfet | Topla | Dövüş
Teen Titans Go! Teeny Titan figürleri toplamak, Jump City’deki en yeni moda ve Robin de bunun HASTASI oldu. Bu efsanevi toplama ve dövüştürme RPG’sinde mini figürler bulmak için şehri dolaş, sana meydan okuyanlarla kapış, yan görevler tamamla, turnuvalara katıl ve daha birçok farklı şey yap.

77 TOPLANABİLİR FİGÜR
Hepsi benim olmalı! Jump City’de işaretlenmiş mağazalardan Teeny Titans figürleri topla. Her mağazanın elindeki ürünler farklıdır ve düzenli olarak yeni ürünler gelir, o yüzden rafları kurcalarken hangi yeni figürleri bulacağın hiç belli olmaz.

Bütün Teen Titans üyelerinin figürlerinin yanı sıra Terra, Kid Flash, 80’ler Titan’ları, Red X, Batgirl, Silkie ve daha nice sürpriz karakterin figürleriyle Teeny Titans koleksiyonunu genişlet!

TEENY ÇARPIŞMASI
Takımını kur ve efsanevi 3’e 3 dövüşlerde başka takımlarla kapış! Figürlerini değiştirerek ve seviyelerini artırarak mükemmel takım kombinasyonunu bul ve dövüşler kazanarak yeni becerilerin kilitlerini aç. Starfire’ın lazer görüşünden Cyborg’un waffle saldırılarına, olasılıklar sınırsız!

Dövüş çubuğuyla gerçek zamanlı süper hamleler sergileyebileceğin yoğun bir mücadele seni bekliyor. Zamanlama çok önemli ve vereceğin her kararın önemi var. Dövüş esnasında kahramanlarını değiştirerek muhteşem saldırılar yap ve rakiplerini alt et!

JUMP CITY’Yİ KEŞFET
Koskoca bir Jump City, keşfetmen için seni bekliyor! Zippy Pizza’nın önünden geç, Küçük Alfred’in Oyuncak Mağarası’ndaki figürlere göz at ve direkt diziden alınmış daha nice mekanı ziyaret et!

Jump City ayrıca seninle kapışmaya hazır diğer Teeny Titans koleksiyoncularıyla ve sana yan görevler ve sürprizler teklif edecek dost ve düşmanlarla doludur!

Yolculuğun boyunca özel görevleri tamamlayarak, büyük dövüş turnuvalarına katılarak ve Jump City’nin yeni bölümlerinin kilidini açarak Mega Teeny Şampiyonu ol!

****************

Bu oyun şu dillerde mevcuttur: İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Portekizce, Flemenkçe, Danca, Rumence, Lehçe, Bulgarca, Rusça, Türkçe ve Arapça.

Bu uygulamayla ilgili sorun yaşarsanız bize apps.emea@turner.com adresinden ulaşabilirsiniz. Yaşadığınız sorunların yanı sıra hangi cihazı ve işletim sistemi sürümünü kullandığınızı da belirtin.

****************

Bu oyunu indirmeden önce bu uygulamanın şunları içerdiğini bilmenizi isteriz:
Oyunun performansını ölçebilmemiz ve oyunun hangi alanlarını geliştirmemiz gerektiğini belirleyebilmemiz için “analiz verileri”.

Kullanım Şart ve Koşulları: https://www.cartoonnetwork.tr/apps-terms
Gizlilik Politikası: https://www.cartoonnetwork.com.tr/apps-privacy

Güncelleme Detayları

Hata düzetmeleri

Uygulama İçerisinden Görseller

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir