Tanış ve sohbet et – iHappy

1.0.53

iHappy yeni arkadaşlar edinmek, ciddi bir ilişkiye başlamak veya aşık olmak isteyen kişiler için bir tanışma ve ilişki kurma ortamıdır. Uygulamamız ciddi bir ilişki arayan veya sadece birkaç randevuya çıkmak veya arkadaş edinmek isteyen kişiler için idealdir. Erkekler ve kadın "o özel kişiyi" bulmak için iHappy'ye gelirler.
Hemen İndir
4.2/5 Verilen Oy: 3,757
Geliştirici
ihappydate
Son Sürüm
1.0.53
Son Güncelleme
25 Mart 2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Uygulama Boyutu
14M
Google Play Store'da Görüntüle
Google Play

Uygulamayı Bildir

Açıklama

iHappy yeni arkadaşlar edinmek, ciddi bir ilişkiye başlamak veya aşık olmak isteyen kişiler için bir tanışma ve ilişki kurma ortamıdır. Uygulamamız ciddi bir ilişki arayan veya sadece birkaç randevuya çıkmak veya arkadaş edinmek isteyen kişiler için idealdir. Erkekler ve kadın “o özel kişiyi” bulmak için iHappy’ye gelirler.
iHappy sıradan bir tanışma sitesi değildir. Güzel kızların ve çekici erkeklerin buluştuğu en iyi tanışma uygulamasıdır. Hayatına tat katacak ve aşkla dolduracaktır. Güvenliğin ve tüm araçlarımız tamamen ücretsizdir.

İşleri eski usulle hallediyoruz: erkek kendini kadına tanıtarak başlıyor ve onu sohbet etmeye davet ediyor. iHappy en iyi dostunu bulmak, bir yabancıyla hafif seksi bir flörtü keyfini çıkarmak veya belki bir aile kurmak için en ideal yerdir. Yeni insanlarla tanışıp ilginç sohbetlere girerek harika zaman geçireceksin.

iHappy ile hemen şimdi, burada ve ücretsiz şekilde tanışmaya başlayabilirsin:
*Ücretsiz tanışma sitesi bir kız veya erkek arkadaş bulmak ya da sadece biriyle eğlenceli sohbet etmek için en iyi araçtır.
*En çekici bekar kız ve erkekleri profil fotoğraflarına bakarak seç.
*Sohbet ile tanışma – uygulamayı indir ve insanlarla tanışmaya başla.
* Şu anda çevrimiçi yüz binlerce kişi tanışmak için bekliyor. Sohbete şu sözlerle başlaman yeterli: “Sohbet etmek ister misin?”
*Yakındakilerle çevrimiçi tanışma – şehrinden veya mahallenden biriyle sohbet etmeye başla. Her zamankinden kolay — yakınındaki insanları içeren haritadan flörtünü bul!

Seninle aynı şeyi arayan kişilerle tanış ve sohbet et. Uzun dönemli ilişkiye başlamak için biriyle tanışmak ve çıkmak isteyen kişiler genelde arkadaşlık sitelerine yönelirler. Bir kız veya erkekle tanışmak kolaydır. Bu kişiye yazman ve şunu söylemen yeterlidir: “Selam! Sohbet etmek ister misin?” Gerçek kişilerle tanışmak her zamankinden kolay. Hoş kız ve erkeklerle sohbet, akşamı geçirmenin harika bir yöntemidir.

iHappy, benzer görüşleri ve ilgileri olan kişilerin birbirlerini bulmasına yardımcı olur. Burada erkek, kadını arar: erkek harekete geçmeye hazırdır; hedef odaklılık ve kişisel gelişim yaşam felsefesidir. Doğası gereği bir fatih ve liderdir; sürekli kendini geliştirmeye çalışır. Şunu kolayca söyleyebilir “Buraya bir kız bulmak için geldim ve onu bulacağım.” Kadın ise doğasına sadık davranır: iHappy’deki başarılı ve güzel kızlar kariyer ve atletik başarılar peşinde koşsalar da esnek ve akıllı olmanın ne kadar önemli olduğunu bilirler. Böyle bir kadınla tanışmak, aşık olmak ve bir aile kurmak her erkeğin hayalidir.

Bir kadından veya bir erkekten o çok özlenen “Seni seviyorum” sözünü duymak için ne yapardın? Bire bir sohbet başlat ve ilk randevuna hemen çık!

iHappy’de başka ne yapabilirim?
— Ciddi ilişkiler için tanışma sitesi de mümkündür. Evlenmek istiyor musun? Doğru yere geldin. iHappy’de sığınağın ve desteğin olacak kişiyi bulabilirsin. Ciddi bir ilişki arıyorsan, burada bulma ihtimalin çok yüksek.
– Ülkenin dört bir yanından insanların bir araya geldiği büyük bir topluluğun parçası ol.
– iHappy tanışma uygulaması her gün yüzlerce yeni kullanıcıyı ağırlıyor. Yeni kız arkadaşın veya erkek arkadaşın tanışıp birlikte harika vakit geçirmek için seni bekliyor.
– İlginç insanlarla bağlantı kurabilir ve yararlı profesyonel bağlantılar kurabilirsin.

iHappy’de erkeklerle ve kadınlarla tanışmak için neye ihtiyacın var? Daha basit bir şey yok: uygulamayı kurman yeterli. Bu anlamda randevu sitesi çok daha az uygundur. Elverişsiz arama özellikleri, sonsuz “Arıyor” ilanları… Çevrimiçi tanışmayı hızlı, eğlenceli ve güvenli kılan, tek bir elverişli telefon uygulaması çok daha iyidir. Hoş bir arayüz, kullanımı kolay sohbet özelliği – dilediğin tüm arkadaşlık deneyimine sahip olacaksın.

Hemen iHappy kur ve gerçek aşkı bul!

Güncelleme Detayları

Libraries updated
Restrictions added on obtaining geo-positions

Uygulama İçerisinden Görseller

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir