Reigns: Her Majesty

1.0

  • Ücretli
Reigns: Her Majesty, sevilen kaydırma oyunu Reigns'in devrim gibi gelen sonraki oyunudur. Kültürel rönesans dünyaya yeni bir bilgi ve aydınlanma çağı getirdi ama hırs ve kıskançlık halen iyiliksever kraliçeye karşı plan yapmakta. Her çeşit kraliyet konusunda adil (ya da adil olmayan) kararlar vermek için sağa ya da sola kayırarak, seni ve kocanı tahttan indirmeye çalışanları zekan ile alt et ve onlardan uzun yaşa. Krallığın en güçlü grupları arasında dengeyi koru, envanterinden gizemli eşyaları kullan ve hanedanlığının gittikçe karmaşıklaşan siyaset ve bireysel ilişkilerini idare et.
Hemen İndir
4.7/5 Verilen Oy: 23,782
Geliştirici
DevolverDigital
Son Sürüm
1.0
Son Güncelleme
15 Ekim 2019
Gereksinimler
4.1 ve sonrası
Uygulama Boyutu
91M
Google Play Store'da Görüntüle
Google Play

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Reigns: Her Majesty, sevilen kaydırma oyunu Reigns’in devrim gibi gelen sonraki oyunudur. Kültürel rönesans dünyaya yeni bir bilgi ve aydınlanma çağı getirdi ama hırs ve kıskançlık halen iyiliksever kraliçeye karşı plan yapmakta. Her çeşit kraliyet konusunda adil (ya da adil olmayan) kararlar vermek için sağa ya da sola kayırarak, seni ve kocanı tahttan indirmeye çalışanları zekan ile alt et ve onlardan uzun yaşa. Krallığın en güçlü grupları arasında dengeyi koru, envanterinden gizemli eşyaları kullan ve hanedanlığının gittikçe karmaşıklaşan siyaset ve bireysel ilişkilerini idare et.

Yeni Krallık, Yeni Drama: Kraliyet fermanların ve insanlardan tahmin edilemez taleplerin hem senin tahttaki zamanını hem de hanedanlığının geleceğini şekillendirecek. Ülkenin en güçlü grupları arasında dengeyi bulmak için krallığın acayip kullarının duygusal isteklerini ve aptalca siyaseti idare et.

Gizemli Envanter: Yeni envanter sisteminde beş özel eşyayı bul ve geliştir. Güçlü eşyalarını karakter kartlarında kullan ve krallığının sürekli daha karmaşık hale gelen hikayesinde özel yolları aç.

Kraliyet Meydan Okumaları: Hanedanlığının hikayesinin gideceği yeni yönler ve yeni kart setleri açmak için her yeni hükümdarın özel hedeflerine ulaş.

Nerial ve Arkadaşları Reigns: Her Majesty : François Alliot (tasarım/programlama), Arnaud de Bock (sanat), Jim Guthrie (müzik), ve Leigh Alexander (hikaye yönetmeni) arasında bir işbirliği çalışmasıdır.

Güncelleme Detayları

Birkaç hatayı düzeltir. 64 bit cihaz desteği.

Uygulama İçerisinden Görseller

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir