Predynastic Egypt

1.0.66

Mısırlılar'ı uzak topraklara göçmesine neden olan evrimsel atılımlara şahit olacak, zorluklara ve felaketlere karşı mücadele verecek ve tarihteki ilk Mısır devletini kuracaksınız. Tarihte yaşanmış olayları bir kez daha gözler önüne serebilecek misiniz? Yoksa yeni kurulmuş şefliğinizin yok olmasına sebep olup ismini tarihin unutulmuş anallarına yazmakla mı yetineceksiniz? Bu eşsiz oyunla Eski Krallık dönemlerinden önce yaşanan olaylara şahitlik edeceksiniz.
Hemen İndir
4.7/5 Verilen Oy: 54
Geliştirici
clarusvictoria
Son Sürüm
1.0.66
Son Güncelleme
14 Ocak 2021
Gereksinimler
4.1 ve sonrası
Uygulama Boyutu
32M
Google Play Store'da Görüntüle
Google Play

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Mısırlılar’ı uzak topraklara göçmesine neden olan evrimsel atılımlara şahit olacak, zorluklara ve felaketlere karşı mücadele verecek ve tarihteki ilk Mısır devletini kuracaksınız. Tarihte yaşanmış olayları bir kez daha gözler önüne serebilecek misiniz? Yoksa yeni kurulmuş şefliğinizin yok olmasına sebep olup ismini tarihin unutulmuş anallarına yazmakla mı yetineceksiniz? Bu eşsiz oyunla Eski Krallık dönemlerinden önce yaşanan olaylara şahitlik edeceksiniz.

Antik dünya simülasyonu
Savaşlar, kuraklık, istilalar, salgınlar, iç karışıklıklar, kabile göçleri, dini törenler, uzak diyarlarının keşifleri, kutlamalar ve daha başka 100’den fazla olay ve girişim!

İnsanoğlunun teknolojik evrimi
Hanedanlıklar öncesi döneme ait, her biri tek tek açıklanmış tarihi doğrulukta 48 teknoloji ve kültürel başarım, Mısır medeniyeti ele alınarak gözler önüne serilen insanoğlunun teknolojik evrimi.

Mısır dini ve kültürünün gizemleri
Ruh inancıyla başlayıp hanedanlık öncesi dönem Mısırı’nın tanrılarıyla sonlanan Nil medeniyetinin eşsiz dininin doğuşu ve yalnızca arkeolog ve Mısırbilimcilerin bildiği gizemler!

Sıfırdan inşa edilmiş Eski Mısır haritası
M. Ö. 5000 ve 3000 arası Mısırı’nın ince ince işlenmiş coğrafi haritası üzerinde dikkate değer şekilde görülebilen iklim değişiklikleri, Sahra henüz çölleşmemiş bir ova ve vadiler yol yerine nehirlerle dolu.

Birebir inşa edilmiş Hierakonpolis kenti
Arkeolojik olarak birebir inşa edilmiş, hanedanlıklar öncesi dönemin merkezi Hierakonpolis kenti. 20 ve 21. yüzyıllarda arkeologlar tarafından kazılmış olan gerçek konutlar, tapınaklar ve mezarlar.

Bütün bir ulusun kaderi sizin ellerinizde. Tarihi olaylar, durumlar, savaşlar ve felaketler karşısında önemli kararlar vereceksiniz. Tarihi hikaye sizi antik dünyanın gizemli atmosferine sokacak ve her şeyi eski Mısır halkının gözünden göreceksiniz.

Güncelleme Detayları

Minor update

Uygulama İçerisinden Görseller

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir