PARS: Özel Harekat – Türk Askeri Operasyon Oyunu

0.1.2.8

  • Ücretli
Türk savaş oyununda Bordo Bereli, Komando, JÖH, PÖH gibi Türk askerleriyle internetsiz operasyonları oyna!
Hemen İndir
4.4/5 Verilen Oy: 1,980
Geliştirici
Deadly Arrow
Son Sürüm
0.1.2.8
Son Güncelleme
18 Temmuz 2020
Gereksinimler
6.0 ve sonrası
Uygulama Boyutu
51M
Google Play Store'da Görüntüle
Google Play

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Türk savaş oyununda Bordo Bereli, Komando, JÖH, PÖH gibi Türk askerleriyle internetsiz operasyonları oyna!

3D Türk oyunu olan PARS: Özel Kuvvetler etkileyici bir aksiyon savaş atış oyunu deneyimi sunuyor. Bordo Bereli, Komando, JÖH (Jandarma Özel Harekat) ve PÖH (Polis Özel Harekat) gibi Türk askeri TSK birliklerindeki askerler ile göreve katıl, düşmanlara korku sal!

KONTROLLER
PARS: Özel Kuvvetler üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Bu sayede karakterini herhangi bir kısıtlama olmaksızın istediğin yönde hareket ettirebilirsin. Modern kontrollere sahip olmasıyla nedeniyle uzman olarak çatışmalarda sizlere tam hâkimiyet şansı veriyor.

MEKANLAR
3D Türk oyun olan PARS: Özel Kuvvetler’de operasyonlar ve görevler türk yapımı yerli mekanlarda yapılmaktadır.Yerli oyun HD grafik kalitesine sahiptir. F16 uçak hangarı, yeraltı tünelleri, köy okulu, mağara, orman, depo, kamp, otoyol gibi yerli mekânlarda yer alır. Bunların yanı sıra, belirli zaman aralıklarında güncellenecek olan yeni mekanlarda da Mehmetçik ile operasyonlar düzenleme şansına sahip olacaksınız.

BİRLİKLER VE TEÇHİZATLAR
Tamamlanan operasyonlar sonucunda ganimet olarak yeni birliklerin kilitlerini açabilecek ve yeni tüfek veya tabanca kullanabileceksin. Mevcut olan yerli silahlarında(MPT76, G3) olduğu envanterden güncellemeler ile envantere yeni silahlar eklenecektir.

OPERASYONLAR
Taarruz, Etkisiz Hale Getirme, Tek Atış (Suikast), Zamana Karşı Savunma ve Koruma gibi farklı birçok görev türleriyle operasyon yap ve operasyonları tamamla! Konvoy halinde giderken veya operasyonlar sonrasında pusu olduğunda hayatta kalma becerilerini göstererek orduna komutan olarak düşmanlara adalet dağıt.

İHA ile toplanan bilgiler ile internetsiz operasyonlara katılabilirsiniz. Göreve başlamadan önce sniper (Keskin Nişancı) veya Piyade tüfeklerinden seçim yaparak kullanacağın silahı envanterine ekleyebilirsin.

SOSYAL MEDYA
Facebook: https://www.facebook.com/parsozelkuvvetler
Instagram: https://www.instagram.com/parsmobilegame

Güncelleme Detayları

• Yeni dil seçenekleri eklendi.

Uygulama İçerisinden Görseller

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir