My City : Havaalanı

1.0.0

  • Ücretli
My City: Havaalanı'na hoş geldin. Oynamanı ve keşfetmeni bekleyen bir sürü içerikle dolu tıpkı gerçek bir havaalanı gibi. Biniş kartını hazırla ve güvenlikten geçmeden önce valizlerini teslim et, gümrüksüz satış mağazasını ziyaret ettikten sonra uçaktaki yolculara katıl. Bu oyunu her oynadığında bir sürü farklı eğlence bulacaksın. My City: Havaalanı oyunu, uçağı hazırlamadan kalkışa, birinci sınıf yolcularla ilgilenmeye kadar kendi hikayelerini ve maceralarını yaratmana olanak tanır. Uçuşun kaptan pilotu ol veya sadece sırtını koltuğa yasla ve kontrol kulesinden tüm uçuşların programa göre ilerlemesini sağla! Macera dünyanın her yerinde ama eğlence senin hayal gücünle başlar!
Hemen İndir
4.3/5 Verilen Oy: 128
Geliştirici
My Town Games Ltd
Son Sürüm
1.0.0
Son Güncelleme
24 Kasım 2020
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Uygulama Boyutu
59M
Google Play Store'da Görüntüle
Google Play

Uygulamayı Bildir

Açıklama

My City: Havaalanı’na hoş geldin. Oynamanı ve keşfetmeni bekleyen bir sürü içerikle dolu tıpkı gerçek bir havaalanı gibi. Biniş kartını hazırla ve güvenlikten geçmeden önce valizlerini teslim et, gümrüksüz satış mağazasını ziyaret ettikten sonra uçaktaki yolculara katıl. Bu oyunu her oynadığında bir sürü farklı eğlence bulacaksın. My City: Havaalanı oyunu, uçağı hazırlamadan kalkışa, birinci sınıf yolcularla ilgilenmeye kadar kendi hikayelerini ve maceralarını yaratmana olanak tanır. Uçuşun kaptan pilotu ol veya sadece sırtını koltuğa yasla ve kontrol kulesinden tüm uçuşların programa göre ilerlemesini sağla! Macera dünyanın her yerinde ama eğlence senin hayal gücünle başlar!

Oyunun özellikleri:

* 8 yeni ve eğlenceli yer. Yepyeni bir valiz koleksiyonuyla gümrüksüz satış mağazası, VIP salonu, Havaalanı Kontrol Kulesi ve çok daha fazlası.
* Oyunlarımız arasında gezdirebileceğin 20 Karakter. Daha fazla oyun demek, oynayabileceğin daha fazla karakter demektir!
* Küçük oyunları oyna, bulmacaları çöz ve My City: Havaalanı’nın dört bir yanındaki gizli eğlenceleri keşfet!

Dünyanın her yerinden 100 milyondan fazla çocuk oyunlarımızı oynadı!

Çocukların Oynamayı Sevdiği Yaratıcı Oyunlar

Bu oyunu, gördüğün her nesneye dokunup etkileşim kurabileceğin tamamen interaktif bir bebek evi olarak düşünebilirsin. Eğlenceli karakterleri ve oldukça detaylı mekanları olan bu oyunda çocuklar kendi hikayelerini oluşturup oynayarak rol yapabilirler.

5 yaşında bir çocuğun oynayabileceği kadar kolay ve 12 yaşındaki bir çocuğun zevk alabileceği kadar ilginç!

– İstediğin gibi oynayabileceğin, stressiz ve oynanma kapasitesi bir hayli yüksek oyunlar.
– Çocuklar İçin Güvenli. Üçüncü Taraf Reklamlar ve IAP içermez. Bir kez ödeme yap ve sonsuza kadar ücretsiz güncelleme al.
– Diğer My City oyunlarıyla bağlanabilir: Tüm My City oyunları birbirine bağlanarak çocukların oyunlar arasında karakterleri paylaştırabilmelerini sağlar.

Daha Fazla Oyun, Daha Fazla Hikaye Seçeneği, Daha Fazla Eğlence.

Yaş grubu 4-12:
4 yaşında bir çocuğun oynayabileceği kadar kolay ve 12 yaşındaki bir çocuğun zevk alabileceği kadar ilginç.

Birlikte Oynayın:
Çoklu dokunma özelliğini desteklediğimiz için çocuklar aynı cihazda arkadaşları veya aile üyeleriyle birlikte oynayabilir!

Çocuklar için oyunlar hazırlamayı seviyoruz, eğer yaptığımız işi beğeniyor, yeni My City oyunlarına dair fikir ve önerilerinizi paylaşmak istiyorsanız , bize buradan ulaşabilirsiniz:

Facebook – https://www.facebook.com/mytowngames
Twitter – https://twitter.com/mytowngames
Instagram – https://www.instagram.com/mytowngames

Oyunlarımızı seviyor musunuz? App Store’da hakkımızda güzel bir inceleme yazın, hepsini tek tek okuyoruz!

Güncelleme Detayları

Fixed some bugs and glitches.

Uygulama İçerisinden Görseller

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir