M5 Modifiyeli Yarış Oyunu: Araba Oyunları 2020

1.1

Araba Oyunları 2020 denilince akla gelen M5 yarış oyunumuzu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 2020'nin en iyi M5 araba oyunu simulatorunu oynamaya hazırlanın! Devasa şehir, 5 farklı oyun modu, sınırsız modifiye ve gerçekçi grafiklerle M5 Modifiyeli Spor Araba Oyunu sizi bekliyor.
Hemen İndir
4.0/5 Verilen Oy: 4,716
Geliştirici
1st Games
Son Sürüm
1.1
Son Güncelleme
10 Nisan 2020
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Uygulama Boyutu
53M
Google Play Store'da Görüntüle
Google Play

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Araba Oyunları 2020 denilince akla gelen M5 yarış oyunumuzu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 2020’nin en iyi M5 araba oyunu simulatorunu oynamaya hazırlanın! Devasa şehir, 5 farklı oyun modu, sınırsız modifiye ve gerçekçi grafiklerle M5 Modifiyeli Spor Araba Oyunu sizi bekliyor.

✓ İnternetsiz Oyun
✓ Sınırsız modifiye seçeneği
✓ %100 Türkçe
✓ Ultra HD grafikler
✓ Gerçekçi ses efektleri
✓ Yeni araba renkleri
✓ Yeni spoilerler
✓ Yeni jantlar
✓ Yeni çıkartmalar
✓ Far rengini değiştirme
✓ Plaka düzenleyebilme
✓ Arabanın arkasına yazı yazabilme
✓ Devasa şehir
✓ Gerçekçi trafik sistemi
✓ Birbirinden zevkli modlar
✓ Görev yaparak para kazanma
✓ İçten sürüş
✓ Serbest sürüş modu

Araba oyunları 2020 hayallerinizi hayata geçirebileceğiniz bir kategoridir.Kimi zaman üstü açık, kimi zaman üzeri kapalı olsa da spor arabaları diğer arabalardan ayıran çok fazla özellik vardır. Bu yüzden de onları yolda görmek dahi çoğumuzu heyecanlandırır. Fakat onlara günlük hayatta sahip olabilmek oldukça büyük bütçeler gerektirir. Can ve mal güvenliği ile trafik kralları, trafik cezaları da birleşince çok daha cazip hale gelir. Yarış oyunumuz sayesinde hayallerinizdeki arabaya kolayca sahip olabilirsiniz. Üstelik bu arabalar, günlük hayatta karşılaşabileceklerinizden çok daha donanımlı çok daha estetik ve heyecanlıdır. Can güvenliği riski de yoktur. En fazla aracınızı bariyerlere ya da diğer arabalara çarpar, yarış dışı kalırsınız.

Heyecanı, tutkuyu bir arada yaşarsınız. Günlük hayatta trafiğe çıktığınız zaman en son model spor araba için de 30 yaşındaki klasik araç için de hız sınırı aynıdır. Bu yüzden sahip olduğunuz aracın tam performansını hiçbir zaman göremezsiniz. Böyle bir imkânınız olsa da can riskiniz vardır. Oysa Araba oyunları 2020 bu tür riskler barındırmıyor. Hız sınırı olmadığı gibi ne kadar hızlı gidebileceğinizi tamamen siz belirliyorsunuz. Tek yapmanız gereken yola bakmak ve gaza olabildiğince yüklenmek. Virajlarda, kıvrımlarda, yol bitiş noktalarında frene basmanız yeterlidir.

Araba oyunları 2020 oynamaya başlarken zorluk seviyelerine göre başlayabilirsiniz. Çünkü sahip olduğunuz araçların her birisi yüksek motor gücüne sahip, performansları üst düzey araçlardır. Bütün donanımları da ileri seviye olup hassasiyetleri yüksektir. Direksiyonu çok hafif şekilde yanlış yöne çevirmeniz bir anda kaza yapmanıza neden olabilir. Yanlış bir yola girerek rakiplerinize göre yolunuzu uzatabilir ya da kaza yapabilirsiniz. Bu da kimi zaman yarıştan diskalifiye olmanıza kimi zaman bir anda arka sıralara düşmenize neden olabilir. Bu yüzden ilk başlarda zorluk seviyesi düşük şekilde başlayabilirsiniz. Gün geçtikçe, yarıştıkça daha zor yollara girebilir, daha hızlı yarışların bir parçası olabilirsiniz. İnternetsiz oyunlar ile heyecanı yaşarken kimi zaman bütün araçlar bir anda açılmayabilir. Performansınızı arttırdıkça, daha iyi yarışmayı öğrendikçe yeni arabalar açılacak, bu da oyundan ile alacağınız zevki arttıracaktır. Yeni araçlar aldıkça bu araçların performansları, donanımları da artacak, dilerseniz kendiniz performans arttırıcı ilaveler yapabileceksiniz.

Hatta araçlarınızı dilediğiniz gibi modifiye edebilecek, renklerinden aksesuarlarına, seslerinden lastiklerine kadar pek çok özelliğini yenileyebileceksiniz. Yeni yollar karınıza çıkacak, Araba oyunları 2020 için daha farklı yolları kullanabileceksiniz. Seviyeniz ilerledikçe arabalarınızı kullanacağınız yolların zorluk derecesi de artacaktır. Parkurlarınızın iklim koşullarından çevre düzenlemelerine kadar pek çok değişiklik olacak, bu da oyunumuzu oynarken her seferinde araçlarınızı kontrol ederek bitiş çizgisine en hızlı şekilde varma hırsınızı tetikleyecektir.

☏ Eğer bu oyunumuzu beğendiyseniz yorum yapabilirsiniz. İyi oyunlar!

Güncelleme Detayları

- Küçük hatalar düzeltildi.
- Oyun kasma sorunu giderildi.

Uygulama İçerisinden Görseller

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir