Kunduz – YKS TYT AYT LGS Soru Çözümü

5.0.1

Kunduz; YKS, LGS, TYT, AYT, YDT, KPSS ve ALES’e hazırlanan öğrencilere çözemedikleri sorularda uzman eğitmen ağı ile ortalama 15 dakikada açıklamalı ve kaliteli hızlı çözüm desteği sağlayan bir soru çözüm uygulaması. Kunduz, eğitim teknolojilerine getirdiği bakış açısını online eğitim ve sınav hazırlık sürecinde de sürdürerek yeni özelliklerini sizlerle buluşturmaya devam ediyor!
Hemen İndir
4.2/5 Verilen Oy: 56,523
Geliştirici
Kunduz INC.
Son Sürüm
5.0.1
Son Güncelleme
25 Ağustos 2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Uygulama Boyutu
41M
Google Play Store'da Görüntüle
Google Play

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Kunduz; YKS, LGS, TYT, AYT, YDT, KPSS ve ALES’e hazırlanan öğrencilere çözemedikleri sorularda uzman eğitmen ağı ile ortalama 15 dakikada açıklamalı ve kaliteli hızlı çözüm desteği sağlayan bir soru çözüm uygulaması. Kunduz, eğitim teknolojilerine getirdiği bakış açısını online eğitim ve sınav hazırlık sürecinde de sürdürerek yeni özelliklerini sizlerle buluşturmaya devam ediyor!

Soru Çözümü: YKS, LGS, AYT, TYT, YDT, KPSS ve ALES’e hazırlıkta Kunduz’a soru sor, anında açıklamalı çözüm cebine gelsin, çözülmeyen sorun kalmasın! Çözümde anlamadığın bir kısım olursa eğitmenimizle birebir iletişime geçebilir, ek açıklama talebinde bulunabilirsin.

Sana Özel Online Test Seçenekleri: Online eğitim sürecinde soru bankası sayesinde günlük olarak Kunduz’a sorulan en popüler soru ve çözümlerine, sana özel olarak önerilen konu test ve çözümlerine ulaşabilirsin. Ders ve konu seç, zorluk belirle, test çöz!

Online Özel Ders: Kunduz, fiziksel olarak yüz yüze olmayı gerektiren özel ders konseptini online eğitim sürecine uyarlayarak yeni bir özellik sunuyor! Ev ortamında, seçkin eğitmenlerden bire bir canlı ders alarak çalışmalarına devam edebilir; pahalı özel dersler veya kurslar yerine, bir saatlik özel dersin yarı fiyatına sorularını sorabilirsin!

Rehber Kunduz: Rehberlik ekibimiz YKS, TYT, AYT, LGS sınava hazırlık sürecinde sana özel öneri ve yazıları seninle paylaşır; deneme analizi, motivasyon ve stres yönetiminde destek olur. Dilersen online görüşmelerle en verimli programı oluşturma ve takibini sağlamaya yardımcı olur.

Neden Kunduz?
Çünkü Kunduz’da 30 dakika içinde profesyonel eğitmenler ile %100 çözüm garantisi var!Çözüm Anında Cebinde: Zamanla yarışılan bir dönem olan YKS, AYT, TYT, LGS sınav hazırlık sürecinde test çözmek kadar çözülemeyen sorulara anında ve hızlı çözüm desteği almak da bir o kadar önemli. Test çöz, soru sor; Kunduz’da detaylı çözüm 30 dakika içinde telefonuna gelsin! Her derste %100 çözüm garantisi: Kunduz’da YKS, TYT, AYT, LGS, ALES ve KPSS müfredatları dahilinde hiçbir derste çözülmeyen sorun kalmaz. Soru sor, profesyonel eğitmenler tarafından açıklamalı çözüm 30 dakika içinde cebine gelsin. Üstelik %100 çözüm garantisi sayesinde çözümlerde anlamadığın kısımları eğitmenlere sorabilir, daha detaylı ek açıklamalar alabilirsin. Kunduz; kurs, dershane ve pahalı özel derslere göre en az 10 kat daha hızlı, 10 kat daha ekonomik!

– Özel Ders: Geleneksel özel derslerden farklı olarak Kunduz’un Online Özel Ders fırsatlarına yüz yüze özel derslerin yarı fiyatına, evinden bir tıkla ulaşabilirsin! Kunduz online eğitim sürecinde de her zaman yanında!
– Dershane, Etüt Merkezi: Dershane ve etüt merkezlerine göre en az 10 kat daha hızlı, 10 kat daha ekonomik! Çoğu eğitim merkezinde, sınırlı sürede sınırlı soru çözümü alabilirken Kunduz’da çok daha ucuza masa başından kalkmadan soru sor, yüzlerce soru çözümü al!

Uzman Eğitmen Ağı: Kunduz eğitmen kadrosu 20.000’den fazla profesyonel, diplomalı eğitmeniyle soru cevaplamayı bekliyor!

Kunduz üyelik paketleri ile öğrencilerin farklı ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler sunar. Uygulamaya giriş yaptığında hesabına tanımlanan soru hakları ile ücretsiz bir şekilde uygulamamızı test edebilir ve sonrasında dilediğin bir paket ile Kunduz’un birçok özelliğinden faydalanmaya başlayabilirsin!

https://kunduzapp.com/kullanim-sozlesmesi/

Güncelleme Detayları

Performans iyileştirmeleri yapıldı.

Uygulama İçerisinden Görseller

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir