Küçük Tilki Hayvan Doktoru

20200000.07

  • Ücretli
Yarasanın kanadı kırıldı. Ne yapmak gerekir biliyor musun?
Hemen İndir
4.2/5 Verilen Oy: 262
Geliştirici
Fox & Sheep
Son Sürüm
20200000.07
Son Güncelleme
4 Ağustos 2020
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Uygulama Boyutu
146M
Google Play Store'da Görüntüle
Google Play

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Yarasanın kanadı kırıldı. Ne yapmak gerekir biliyor musun?

Kafada bir ş iş veya fazla ş ekerleme yüzünden mide ağrısı olsun, ya da ufak bir yara veya bir güneş yanığı, bu komik hayvanların gerçekten iyi bir doktorun yardımına ihtiyaçları var! Çok satan uygulamalar “”İ yi Geceler””, “”Küçük Tilki’nin Müzik Kutusu”” ve “”İ yi Geceler Sirki””nin illüstratör ve yönetmeni, Oscar adayı sanatçı Heidi Wittlinger’dan, çocuğunuzun bayılacağıharika bir yeni 3 boyutlu uygulama geliyor!

Bu uygulama esprili animasyonlar, inanılmaz 3 boyutlu çizimler ve komik kısa filmlerle dolu. Büyülü bir ağaç evinde bulunan hayvan doktorunun muayenehanesinde hayvanlar tedavi edilmeyi bekliyor. Çocuklar neş e içinde, kendilerinin de baş larına gelmiş olabilecek, sıcaklık ölçmek, ilaç almak, yara bandı yapış tırmak gibi tedavileri uygulamaya yönlendiriliyor. Ve tabii ki,bir salyangoz yemek muhtemelen sadece baykuş için iyidir!

Öne Çıkanlar:

1. 21 farklı yaralanma, hastalık ve rahatsızlığı bulunan 7 yeni hayvan karşınızda – tilki, yarasa, kirpi, örümcek, tavş an, köstebek ve baykuş .
2. Çocuğunuz hayvanları tedavi edip onları tekrar mutlu etmek için seçebileceği birçok farklıtedavi ve ilaca sahip olacak.
3. Küçük Tilki Hayvan Doktoruö Oscar adayı sanatçı Heidi Wittlinger’in ilk 3 boyutlu uygulamasıdır. Kendisi aynı zamanda İ yi Geceler, Küçük Tilki ve İ yi geceler Sirki’nin arkasındaki yaratıcı dehadır. Onun uygulamaları dünya çapında 5 milyondan fazla kez indirildi.

Bu uygulama ile çocuğunuzun Hayvan Doktoru olma hayali gerçek olacak!

Güncelleme Detayları

Bazı hataları giderdik ve uygulamayı geliştirdik. İyi eğlenceler!

Uygulama İçerisinden Görseller

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir