Follow Reports – Profilime Kim Baktı Analizi

9.0

Follow Reports profilin hakkında her şeyi öğrenmeni sağlayan bir takipçi analiz programıdır. Profil görüntüleme analizleri, hikâyeler, takipçilerin, gönderilerin ve çok daha fazlasını bulabilirsin! Ayrıca Takipçi raporunu, beğeni ve yorum aktivitelerini ve diğer popülarite değerlerin ile ilgili öngörüler alacaksın.
Hemen İndir
3.8/5 Verilen Oy: 11,149
Geliştirici
AppTechInc
Son Sürüm
9.0
Son Güncelleme
6 Haziran 2021
Gereksinimler
4.1 ve sonrası
Uygulama Boyutu
13M
Google Play Store'da Görüntüle
Google Play

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Follow Reports profilin hakkında her şeyi öğrenmeni sağlayan bir takipçi analiz programıdır. Profil görüntüleme analizleri, hikâyeler, takipçilerin, gönderilerin ve çok daha fazlasını bulabilirsin! Ayrıca Takipçi raporunu, beğeni ve yorum aktivitelerini ve diğer popülarite değerlerin ile ilgili öngörüler alacaksın.

Follow Reports “Profilime kim baktı?” gibi sorulara harika cevaplar verir. Analitik, kimlerin hikâyeni izlediğini, kimin takipten çıktığını öğrenmek için en iyi araçtır.

-GÜÇLÜ PROFİL ANALİZCİ

Takipçi izleyici, popülerliğin hakkında sana gerçek bilgileri verir: beğenilerinin ve gönderilerinin zaman içinde nasıl performans gösterdiğini öğren ve profilini güçlendir! Bu şekilde çok daha güçlü olabilirsin.

– Takipçilerim aktif mi?
– Zaman içinde kaç kişi takipten çıktı?
– En iyi ve popüler gönderilerini kontrol et

-GİZLİ HAYRAN BULUCU

Profilime kim baktı? En büyük hayranım kim? Takipçi raporları, en büyük sosyal medya hayranlarını keşfetmene ve hatta gönderilerini ve hikâyelerini seven gizli hayranları bulmana yardımcı olur. Bu özellik seni gerçekten şaşırtacaktır.

-HİKÂYELERİ ANONİM İZLE

Nasıl anonim hikâye izlerim? Hikâye görüntüleyici ile gizlice hikaye izleyebilirsin! Özel mod ile hikâye aracını dene.

-ENGELLE VE TEMİZLE

Hesabını temiz ve güvenli tut. İstenmeyen takipçileri takipten çıkma veya engellemek için size yol gösterecektir.
– Kim beni takipten çıktı?
– Kim beni engelliyor?
– Anonim profil görüntülemeleri

-PROFİL GÜÇLENDİRİCİ

Gönderi/hikaye izlemelerini ve beğenilerini artır! Hikayeleri gizlice izleyebilir, hayalet takipçileri veya stalkerları toplu engelleyebilir ve beğeni ve takipçileri artırmak için ihtiyacın olan tüm profil analizlerini ve daha fazlasını elde edebilirsin!

-HEMEN ÜCRETSİZ İNDİR

Ücretsiz indir ve Follow Reports’un ücretsiz izleyici ve istatistiklerinin popülerliğini artırmana nasıl yardımcı olabileceğini keşfet. Takipten çıkan raporlarını, beğeni/gönderi analizlerini, hikâye araçlarını ve temel sürümle çok daha fazlasını dene.

Premium’a geç ve seni kimlerin kontrol ettiğini, videolarını izlediğini öğren ve influencer ölçümleri al. Düzenli olarak özel özellikler ve doğru öngörü raporları al. İstediğin zaman iptal edebilirsin,

SORUN MU VAR?

İletişime geç ya da yorum bırak sana 24 saat içerisinde dönüş yapacağız.
apptechinc@hotmail.com

FAYDALI BİLGİLER:

Bilgi almak için sosyal medya hesabı gereklidir. Güvenliğin bizim için bir zorunluluktur, bu nedenle kullanıcı adı/şifre veya içeriği kesinlikle saklamıyoruz. Uygulamanın diğer sosyal medyalarla bağlantısı yoktur.

Kullanım şartları:
https://sites.google.com/view/reports-pro/termofuse

Gizlilik politikası:
https://sites.google.com/view/reports-pro/privacy-policy

◈ Follow Reports indir ve şimdi profilini analiz et! ◈

Güncelleme Detayları

Fixed Premium Bugs

Uygulama İçerisinden Görseller

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir