First Strike: Klasik

3.0.1

Dünya çapında milyonlarca komutan First Strike'ı oynadı bile. Şimdi First Strike: Klasik olarak geri döndü: Nükleer kıyamette dünyayı patlatmakla ilgili ikonik strateji oyununun tamamen yeniden yapımı. Yeniden düzenlenmiş bu sürüm daha istikrarlı, düşmanlar daha kurnaz ve şimdiye kadarki en iyi First Strike sürümü.
Hemen İndir
4.1/5 Verilen Oy: 13,244
Geliştirici
Blindflug Studios AG
Son Sürüm
3.0.1
Son Güncelleme
26 Mart 2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Uygulama Boyutu
95M
Google Play Store'da Görüntüle
Google Play

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Dünya çapında milyonlarca komutan First Strike’ı oynadı bile. Şimdi First Strike: Klasik olarak geri döndü: Nükleer kıyamette dünyayı patlatmakla ilgili ikonik strateji oyununun tamamen yeniden yapımı. Yeniden düzenlenmiş bu sürüm daha istikrarlı, düşmanlar daha kurnaz ve şimdiye kadarki en iyi First Strike sürümü.

====================

**** – “”Kışkırtıcı ve hızlı tempolu bir strateji oyunu”” – pocketgamer
****½ – “”Hem sıradan hem de profesyonel oyunculara göre tasarlanmış harika bir oyun”” – appszoom

====================

Tırmanan savaş aşağıya doğru ilerleyen bir sarmaldır.

Nükleer kıyamet hiç kimsenin hayalini kurduğu bir senaryo değildir. Onun için adımlarını dikkatli at, savaş ile barış arasında dar bir yoldasın. FIRST STRIKE, canlı bir oyun deneyimi ve zoru kolaya dönüştüren sezgisel bir arayüz sunan muhteşem bir strateji simülasyonudur. Ama halkının güvenliğini garanti altına almak için doğru önlemleri aldığından emin ol.

Bilindik Süper Güçlerden, Kuzey Kore gibi yeni ortaya çıkan arabozucu, büyük nükleer oyunculardan birini seç ve stratejini akıllıca planla: Sınırlı ancak zekice hazırlanmış seçenekler, süper gücünün başında ülkenin kaderine yön vermeni sağlar: Topraklarını diğer ülkelere doğru genişlet, bombalar yap veya cephaneliğini yeniden yapılandırmak için bunları imha et. Veya elindeki seçenekleri genişletmek için araştırmalar yap: Daha hızlı hareket edebilme ve daha büyük bombalar yapabilme, düşmanlarının eylemlerini daha iyi keşfedebilme yeteneği, otomatik savunma dizileri ve daha birçoğu.

İster kana susamış bir savaş çığırtkanı, ister ağaçları kucaklayan bir hippi ol – kartlarını masaya koymanın zamanı geldi. Harika grafikleri ile hızlı ve eğlenceli bir oyun olan FIRST STRIKE, ortalığı kızıştırmanın hiç de zor olmadığını gösteriyor. Parmağının ucuyla, Dünya ana gemisi dediğimiz, uzayda gezinen kıymetli ve hassas kaya parçasının kaderini kontrol edebilirsin.

====================

*””Best Mobile Game”” ödülünün sahibi Indie Prize Amsterdam*
*””Most Innovative Game”” ödülünün sahibi Best App Ever Awards*
*””Game of the Year” ödülünün sahibi BOSA Awards*
*””Newcomer of the Year”” ödülünün sahibi SwissICT Awards*
*””Mobile of the Day”” ödülünün sahibi FWA Awards*

*””Best Upcoming Game”” adayı International Mobile Game Awards*

Güncelleme Detayları

Bugfixes

Uygulama İçerisinden Görseller

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir