Deniz’e Çek Gönder

2.0.0

“Türkiye’de bir ilk olan Deniz'e Çek Gönder, Sizin İçin Yenilendi”
Hemen İndir
3.8/5 Verilen Oy: 574
Geliştirici
Deniz Faktoring A.Ş.
Son Sürüm
2.0.0
Son Güncelleme
31 Ağustos 2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Uygulama Boyutu
39M
Google Play Store'da Görüntüle
Google Play

Uygulamayı Bildir

Açıklama

“Türkiye’de bir ilk olan Deniz’e Çek Gönder, Sizin İçin Yenilendi”

Yeni nesil finansman aracı Deniz’e Çek Gönder ile, ileri vadeli faturalı alacaklarınız için kullanıcı dostu ara yüzümüz ile; güvenli, hızlı ve kolay bir şekilde başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Teknolojik geliştirmelerle yenilenen Deniz’e Çek Gönder’i hemen indirip, uygulamamızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Deniz’e Çek Gönder mobil uygulamasını DenizBank Finansal Hizmetler Grubu müşterisi olmanıza gerek kalmadan, hangi bankadan olursa olsun faturalı çekinizin fotoğrafını 7/24 Deniz Faktoring’e gönderebilirsiniz. Faturalı çekinize karşılık alacağınız nakit finansman tutarını anında öğrenerek, en yakın DenizBank şubesine evraklarınızla gidip, nakdinize kolayca ulaşabilirsiniz.

Deniz’e Çek Gönder ile isterseniz işleme ait çekin kare kodunu uygulamaya okutarak isterseniz de çekin fotoğrafını uygulamaya yükleyerek başvurunuzu tamamlayıp, çekinizin başvuru sonucuna kısa sürede erişebilirsiniz.

Deniz’e Çek Gönder uygulamamız ile aynı zamanda size en yakın DenizBank şubelerimizi görüntüleyebilir, adres tarifi alabilir ve tek tık ile bize ulaşabilirsiniz.

Güncelleme Detayları

Bu güncellememiz kullanıcı dostu ara yüz ve uygulama deneyimindeki iyileştirmeler için geliyor. Güçlendirilmiş teknolojik alt yapımız ile, uygulama üzerindeki deneyimlerinizi daha da elverişli hale getirdik. Tüm bu iyileştirmeler, size sorunsuz Deniz’e Çek Gönder deneyimini sunabilmek için tamamlandı. Bir sonraki güncellememizde görüşmek üzere.

Uygulama İçerisinden Görseller

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir