Battle Chasers: Nightwar

1.0.19

  • Ücretli
Battle Chasers: Nightwar zindandan kaçma amaçlı, klasik JRPG formatında sunulan sıralı dövüşler ve evren keşfi ile zenginleştirilmiş bir hikaye içeren klasik konsol oyunlarından ilham alan bir RPG oyunudur. Tehlikeli arazilere açılan ve meşhur bir kahraman olan kayıp babası Aramus'u bulma arayışında genç Gully'ye yardım edeceksiniz. Gully, her biri kendine has yetenekleri, ödülleri, eşyaları ve zindan yetenekleri olan 5 beklenilmedik kahramandan yardım alır. Bu grup birlikte Aramus'u arar ve tenhalarda ne tür tehlikelerin gizlendiğini keşfeder.
Hemen İndir
4.4/5 Verilen Oy: 3,893
Geliştirici
HandyGames
Son Sürüm
1.0.19
Son Güncelleme
16 Temmuz 2020
Gereksinimler
6.0 ve sonrası
Uygulama Boyutu
54M
Google Play Store'da Görüntüle
Google Play

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Battle Chasers: Nightwar zindandan kaçma amaçlı, klasik JRPG formatında sunulan sıralı dövüşler ve evren keşfi ile zenginleştirilmiş bir hikaye içeren klasik konsol oyunlarından ilham alan bir RPG oyunudur. Tehlikeli arazilere açılan ve meşhur bir kahraman olan kayıp babası Aramus’u bulma arayışında genç Gully’ye yardım edeceksiniz. Gully, her biri kendine has yetenekleri, ödülleri, eşyaları ve zindan yetenekleri olan 5 beklenilmedik kahramandan yardım alır. Bu grup birlikte Aramus’u arar ve tenhalarda ne tür tehlikelerin gizlendiğini keşfeder.

SAVAŞIN
Klasik sıra tabanlı dövüş gibi konsol RPG oyunlarından ilham alıyor. Her taraf için en fazla üç savaşçı, taktiksel olarak zorlu karşılaşmalar sırasında savaşacak.

KEŞFEDİN
Cesur maceracıları kocaman bir alem bekliyor. Karanlık ve gizemli ormanlardaki sırları keşfedin ya da soğuk bölgelerdeki buz gibi korkulara kendinizi hazırlayın veya Tolka’nın Arenasındaki düşman dalgalarıyla savaşın.

İŞLEYİN
Altı kahramanın her biri zırh giyiyor, bir silah taşıyor ve şık sihirli mücevherlerle donatılmış – ve her şey baştan işlenebilir.

HAYATTA KALIN
Battle Chasers: Nightwar düşmanlarla dolu bir oyun. Haydutlar, Canavarlar, Şeytanlar, Elementaller, Makineler, Ölümsüzler – aklınıza gelebilecek her şey! Düşmanın saldırılarını doğru şekilde karşılamak çok önemli. Kahramanlarınızın çabalarını birleştirmezseniz maceranız kısa sürecek.

Özellikler:
● REKLAMLAR OLMADAN OYNAYIN!
● Benzersiz mana sistemi ve inanılmaz Savaş Patlamaları ile konsol oyunu bir RPG harikasından esinlenen klasik sıralı savaş oyunu.
● Tuzaklar, bulmacalar, sırlar ve yağmalarla dolu, rastgele oluşturulmuş zindanlar.
● Gizli zindanlar, benzersiz son rakipler ve rastgele görünen dost ve düşmanlarla dolu bir dünyayı keşfedin.
● Tuzaklar, bulmacalar ve sırlarla dolu, aksiyon odaklı, rastgele oluşturulmuş zindanlar. Hayatta kalmak için her bir kahramanın benzersiz zindan becerilerini kullanın
● Klasik Battle Chasers çizgi romanından her biri benzersiz yetenekler, ödüller, eşyalar ve zindan becerileri olan altı kahraman arasından üçünü seçerek macera grubunuzu oluşturun
● Efsanevi eşyalar yaratmak için benzersiz malzeme yükleme sistemini kullanarak derin işleme sistemine dalın!

“BATTLE CHASERS: NIGHTWAR” oyununu oynadığınız için teşekkürler!

Savaş Savaşçıları: Nightwar, aslen Airship Syndicate tarafından geliştirilmiştir.

Supported languages: EN/ ZH-CN/FR/DE/IT/JA/KO/PT/RU/ES

© HandyGames 2019

Güncelleme Detayları

Fixed problem that crimson garden didn't load on some devices.

Uygulama İçerisinden Görseller

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir